Privatumo politika

3 mins read

Kas mes esame

Mūsų interneto adresas: https://www.simplefinance.lt.

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, renkame informaciją, rodomą komentarų formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės vartotojo agento eilutę, kad padėtume aptikti nepageidaujamą el.

Anoniminė eilutė, sugeneruota iš jūsų el. pašto adreso (taip pat vadinama maišos verte), gali būti perduota „Gravatar“, siekiant patikrinti, ar ją naudojate. „Gravatar“ privatumo politiką rasite čia: https://automattic.com/privacy/. Kai jūsų komentaras bus patvirtintas, jūsų profilio nuotrauka bus matoma viešai komentaro kontekste.

Žiniasklaida

Jei įkeliate vaizdus į svetainę, venkite įkelti vaizdų su įterptais vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti visą vietos informaciją iš svetainėje esančių vaizdų.

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainę slapukuose. Tai daroma jūsų patogumui, kad jums nereikėtų iš naujo įvesti informacijos, kai paliekate naują komentarą. Šie slapukai galios vienerius metus.

Jei apsilankysite mūsų prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytų, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis atmetamas, kai uždarote naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir ekrano rodymo parinktis. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o rodomi slapukai – vienerius metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas bus saugomas dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguojate ar publikuojate straipsnį, jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas neapima jokių asmeninių duomenų ir nurodo tik ką tik redaguoto straipsnio publikacijos ID. Galiojimas baigiasi po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Šios svetainės straipsniuose gali būti įterpto turinio (pvz., vaizdo įrašų, vaizdų, straipsnių ir kt.). Įterptas turinys iš kitų svetainių elgiasi lygiai taip pat, lyg lankytojas apsilankytų kitoje svetainėje.

Šios svetainės gali rinkti informaciją apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su tuo įterptu turiniu, įskaitant sąveikos su įterptu turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Su kuo dalijamės jūsų informacija

Siūlomas tekstas: jei pateiksite užklausą dėl slaptažodžio nustatymo iš naujo, jūsų IP adresas bus įtrauktas į atkūrimo el. laišką.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Jei paliekate komentarą, komentaras ir jo metaduomenys saugomi neribotą laiką. Tai daroma tam, kad galėtume automatiškai atpažinti ir patvirtinti tolesnius komentarus, o ne laikyti juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie registruojasi mūsų svetainėje (jei yra), mes taip pat saugome jų pateiktus asmens duomenis savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada matyti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti savo vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokias teises turite į savo duomenis

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba palikote komentarų, galite prašyti gauti eksportuotą mūsų turimos asmeninės informacijos apie jus failą, įskaitant bet kokią informaciją, kurią mums pateikėte. Taip pat galite prašyti, kad ištrintume visus mūsų turimus asmeninius duomenis apie jus. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur siunčiami jūsų duomenys

Lankytojų komentarus galima patikrinti naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą.